• DSC01299.JPG
 • DSC01300.JPG
 • DSC01303.JPG
 • DSC01311.JPG
 • DSC01312.JPG
 • IMG_1937.JPG
 • PICT0086.JPG
 • PICT1594.JPG
 • PICT1595.JPG
 • PICT1596.JPG
 • PICT1597.JPG
 • PICT1598.JPG
 • PICT1599.JPG
 • PICT1601.JPG
 • PICT1604.JPG
 • PICT1605.JPG

Przetargi

Aktualne przetargi

Twój czynsz

Sprawdź swoje rozliczenia

Fundusze Unijne

Jak i na co pozyskujemy środki

Spotkanie w dniu 11 kwietnia 2024 r.

Uprzejmie przypominamy, że dnia 11 kwietnia 2024 o godz. 17.00 w ZOK (główna sala kinowa) odbędzie się spotkanie poświęcone tematowi ciepła systemowego m.in. zasadom jego rozliczania, które poprowadzą przedstawiciele firmy ISTA oraz WPEC

                                                                                 Serdecznie zapraszamy

                                                                                              Rada Nadzorcza oraz Zarząd SM „AGAT”

Jak ogrzewać swoje mieszkanie efektywnie i oszczędnie? Spotkanie dla mieszkańców w kwietniu

Szanowni mieszkańcy!

Czy zdarzyło Wam się kiedyś zastanawiać, jak ogrzewać swoje mieszkanie w sposób efektywny, nie przepłacając przy tym za energię cieplną? Jeśli tak, mamy dla Was doskonałą wiadomość! W kwietniu odbędzie się spotkanie poświęcone tematowi ciepła systemowego, które ma na celu wyjaśnienie najlepszych praktyk w ogrzewaniu naszych mieszkań.

Parkingi na terenie Spółdzielni

Szanowni mieszkańcy!

Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacją na temat różnorodności parkingów znajdujących się na terenie naszej spółdzielni. Każdy parking może oznaczać coś innego, dlatego postanowiliśmy ustalić kategorie parkingów zależnie od poziomu rozbudowy technicznej, od której zależy cennik wynajmu miejsc parkingowych.

Prace remontowe planowane na rok 2024

Szanowni Państwo!

         Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Agat” w Złotoryi przeanalizował stan funduszu remontowego Spółdzielni, aby zabezpieczał on potrzeby remontowe naszych zasobów, które są coraz starsze i wymagają więcej remontów.  Wysokość odpisów na fundusz remontowy nieruchomości został ustalony biorąc pod uwagę konieczność zapewnienia dla budynków środków finansowych, które umożliwiają spłatę zaciągniętych zobowiązań finansowych, wykonanie robót remontowych lub też mają spowodować zgromadzenie środków   na sfinansowanie planowanych remontów.

Droga do przejrzystości: Aktualna sytuacja po odwołaniu Zarządu

Szanowni mieszkańcy!

Chcielibyśmy Was poinformować, że nadal trwa audyt finansowy w naszej spółdzielni po odwołaniu Zarządu. Jesteśmy świadomi, że sytuacja finansowa nie jest obecnie satysfakcjonująca, jednakże podejmujemy wszystkie niezbędne kroki, aby przywrócić stabilność i przejrzystość w zarządzaniu finansami naszej społeczności.

Plany remontów na 2024 r.

Szanowni Państwo!

        Właśnie trafiła do Państwa informacja na temat nowego wymiaru opłat za lokale mieszkalne w Spółdzielni, które obowiązywać będą od 01 czerwca 2024 r.
      Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Agat” w Złotoryi przeanalizował stan funduszu remontowego Spółdzielni, aby zabezpieczał on płynność finansową oraz potrzeby remontowe naszych zasobów, które są coraz starsze i wymagają więcej remontów.  Wysokość odpisów na fundusz remontowy nieruchomości został ustalony biorąc pod uwagę konieczność zapewnienia dla budynków środków finansowych, które umożliwiają spłatę zaciągniętych zobowiązań finansowych, wykonanie robót remontowych lub też mają spowodować zgromadzenie środków na sfinansowanie planowanych remontów.

Podkategorie

Stacja pogodowa

Dane adresowe:

Spółdzielnia Mieszkaniowa "AGAT" w Złotoryi
ul. Słowackiego 2
59-500 Złotoryja
NIP: 6940007395

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 07:00-15:00,
wtorek: 07:00-16:00,
środa-czwartek: 07:00-15:00,
piątek: 08:00-15:00

© 2018 SM Agat

Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.