• DSC01299.JPG
 • DSC01300.JPG
 • DSC01303.JPG
 • DSC01311.JPG
 • DSC01312.JPG
 • IMG_1937.JPG
 • PICT0086.JPG
 • PICT1594.JPG
 • PICT1595.JPG
 • PICT1596.JPG
 • PICT1597.JPG
 • PICT1598.JPG
 • PICT1599.JPG
 • PICT1601.JPG
 • PICT1604.JPG
 • PICT1605.JPG

Przetargi

Aktualne przetargi

Twój czynsz

Sprawdź swoje rozliczenia

Fundusze Unijne

Jak i na co pozyskujemy środki

10 marca 2024 (środa) pracujemy do godz. 13:00.

Informujemy, że dnia

10 marca 2024 r. (środa)

Spółdzielnia Mieszkaniowa „AGAT” będzie czynna do godz. 13:00

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

 

Zarząd SM „Agat”

Komunikat!!! Ważność Przestrzegania Zaleceń Kominiarskich

Z uwagi na dużą liczbę stwierdzonych zaleceń po kontrolach kominiarskich, chcemy przypomnieć  o zagrożeniach związanych z ich niewykonywaniem. Każdego roku, z powodu niewłaściwej  wentylacji, mieszkańcy ulegają poważnym potruciom tlenkiem węgla. Brak odpowiedniej  wentylacji wpływa negatywnie na samopoczucie i zdrowie, prowadząc do wielu chorób, takich jak bóle i zawroty głowy, notoryczne zmęczenie oraz choroby płuc. Właściwa wymiana powietrza w pomieszczeniach jest kluczowa dla zdrowia i życia.

Relacja z Festynu Rodzinnego

18 czerwca 2024 r. zorganizowaliśmy festyn dla członków Spółdzielni Mieszkaniowej „AGAT” w Złotoryi i ich rodzin. Impreza była połączona z obchodami Dnia Dziecka, który został przełożony z powodu złej pogody w pierwszym terminie. Na szczęście nowa data przyniosła sprzyjające warunki, które pozwoliły na stworzenie wspaniałej atmosfery i sprzyjały integracji wszystkich uczestników.

Podsumowanie Walnego Zgromadzenia Członków Spółdzielni

W sobotę 15 czerwca 2024 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni Mieszkaniowej "AGAT". Tegoroczne spotkanie, zgodnie z sugestiami członków, miało miejsce w Złotoryjskim Ośrodku Kultury na sali widowiskowej, co zapewniło doskonałe warunki do obrad. Frekwencja była wysoka, a w zgromadzeniu uczestniczyli licznie członkowie Spółdzielni oraz ich pełnomocnicy.

W trakcie zgromadzenia omówiono sprawozdanie Zarządu z działalności oraz sprawozdanie finansowe za rok obrotowy 2023. Szczególne zainteresowanie wzbudziła prezentacja wyników audytu gospodarki finansowej i rachunkowości Spółdzielni, przeprowadzonego przez niezależnego audytora. Dzięki zdalnemu połączeniu internetowemu, autor raportu szczegółowo omówił wyniki audytu. Po tej prezentacji zapanowała cisza, a w miejscu przeznaczonym na dyskusję nie padło wiele pytań, co nie dziwi, biorąc pod uwagę mocne uderzenie, jakie stanowiły wyniki audytu.

materiały na Walne Zgromadzenie

Informujemy, że na 14 dni przed posiedzeniem Walnego Zgromadzenia   w biurze Spółdzielni (pok. nr 7) znajdować się będą do wglądu  sprawozdania i projekty uchwał, które będą przedmiotem obrad, z którymi członek może zapoznać się. W/w dokumenty dostępne będą  na stronie  Spółdzielni www.smzlotoryja.pl  w zakładce „TWÓJ CZYNSZ”. Hasło dostępu do zakładki członek Spółdzielni może uzyskać po złożeniu wniosku.

Członek Spółdzielni może uczestniczyć w Walnym Zgromadzeniu osobiście  albo przez pełnomocnika. Pełnomocnik nie może zastępować więcej niż jednego członka. Pełnomocnictwo powinno być udzielone na piśmie i przekazane w oryginale obsłudze Walnego Zgromadzenia przy podpisywaniu listy obecności i dołączone do protokołu WZ.

Wzór pełnomocnictwa  dostępny na stronie Spółdzielni 

 

Członkowie Spółdzielni oraz pełnomocnicy członka Spółdzielni na Walnym Zgromadzeniu winni okazać się dokumentem tożsamości.

                                                                   Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Agat" w Złotoryi 

 

Stacja pogodowa

Dane adresowe:

Spółdzielnia Mieszkaniowa "AGAT" w Złotoryi
ul. Słowackiego 2
59-500 Złotoryja
NIP: 6940007395

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 07:00-15:00,
wtorek: 07:00-16:00,
środa-czwartek: 07:00-15:00,
piątek: 08:00-15:00

© 2018 SM Agat

Używamy plików cookies w celu zapamietania pewnych ustawień personalizujących przeglądanie strony oraz zbierania statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim komputerze, tablecie, etc. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w Swojej przeglądarce.