Audyt w Spółdzielni Mieszkaniowej „Agat” Zakończony – Zapraszamy na Walne Zgromadzenie

Szanowni Mieszkańcy,

Chcielibyśmy poinformować Państwa, że audyt przeprowadzony w naszej Spółdzielni Mieszkaniowej „Agat” w Złotoryi został zakończony. Audyt objął szeroki zakres działalności Spółdzielni, w tym organizację i rachunkowość, gospodarkę finansową oraz sposób realizacji działalności społeczno-kulturalnej.

W wyniku audytu stwierdzono nieprawidłowości, które wymagają szczegółowego omówienia. W związku z tym, szczegółowe wyniki audytu oraz podjęte działania naprawcze zostaną przedstawione na najbliższym Walnym Zgromadzeniu. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Spółdzielni do udziału w tym ważnym spotkaniu, które odbędzie się  w dniu 15 czerwca o godzinie 10:00. Termin ten nieprzypadkowo został wybrany na sobotę – wsłuchujemy się w Państwa głosy i wiemy, że w tygodniu większość z nas pracuje i trudno znaleźć czas na udział w spotkaniach.

Państwa obecność i zaangażowanie są kluczowe dla przyszłości naszej Spółdzielni. Walne Zgromadzenie to najważniejsze wydarzenie, podczas którego podejmowane są decyzje wpływające na funkcjonowanie naszej Spółdzielni..

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na Państwa obecność.

Z wyrazami szacunku,

Rada Nadzorcza i Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "AGAT" w Złotoryi