Praca spółdzielni w czasie COVID-19

Administracja Spółdzielni jest nadal zamknięta w związku z trwającą epidemią COVID 19 i wymogami zachowania reżimu sanitranego w obiektach zamkniętych. Nie oznacza to, że nie ma możliwości bezpośredniego kontaktu naszych członków spółdzielni – petentów z pracownikami administracji.

Członkowie spółdzielni mają możliwość korzystania z bezpośredniego kontaktu z pracowikami spółdzielni, bądź członkami Zarządu, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie lub bezpośrednio w siedzibie spółdzielni. Petenci przyjmowani są pojedynczo w wyznaczonym do tego celu miejscu. Przyjęcie petentów odbywa się z zachowaniem wymogów sanitarnych, z adnotacją w ewidencji osób przychodzących.

Korespondencja do spółdzielni może być doręczana odręcznie, bezpośrednio, przed wejściem do siedziby spółdzielni znajduje sie dzwonek, po czym pracownik spółdzielni pokwituje odbiór korespondencji. Korespondencję można także kierować do nas za pomocą poczty lub drogą elektroniczną. Punkt przyjmowania petentów jest naszym "biurem obsługi klienta".

Czas epidemii COVID 19 pokazał, że dobrą i dostępną drogą do kontaktu z administracją spółdzielni jest internet i wysyłanie korespondencji czy też skanów dokumentów na nasz adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny nr tel. 76/8783-990, 76/8783-747.

Epidemia COVID 19 jest dla nas wszystkich trudna. Mimo trudnego okresu epidemii trwającego już 21 miesięcy wykonujemy wszystkie swoje nałożone obowiązki. W związku z COVID 19 nie mamy większych skarg i zaległości w realizacji zadań statutowych spółdzielni, w tym w realizacji remontów, rozliczaniu mediów i usuwaniu awarii. W okresie epidemii nie mieliśmy przypadków zachorowania na COVID 19 przez pracowników spółdzielni. Były jednak przypadki kwarantanny pracowników spółdzielni, ze względu na chorobę Koronawirusa domowników.

Dziękujemy wszystkim członkom spółdzielni, użytkownikom lokali i ich rodzinom za zrozumienie trudnej sytuacji z trwającą epidemią COVID 19 i współpracę z administracją Spółdzielni.

                                                                                 Ze spółdzielczym pozdrowieniem,
                                                                                                         Marian Kret – Prezes Zarządu
                                                                                                              SM "AGAT" w Złotoryi